Globalny fenomen, który uczynił sztuki walki popularnymi w świecie zachodnim. Stworzona przez Matthew Polly książka, pt. Bruce Lee. Życie  to doskonały sposób aby dogłębnie poznać życie legendarnego mistrza sztuk walki oraz dowiedzieć się wielu niepublikowanych do tej pory ciekawostek (https://www.taniaksiazka.pl/bruce-lee-zycie-polly-matthew-p-1291597.html).

Bruce Lee. Życie – biografia legendarnego mistrza sztuk walki

Książka autorstwa Matthew Polly to wielki hołd dla Bruce’a Lee, gdzie czytelnik ma możliwość przyjrzeć się życiu legendy oraz dowiedzieć się wielu niepublikowanych do tej pory ciekawostek.

W książce Bruce Lee. Życie zawarto również wiele nieznanych do tej pory zdjęć, a sama książka jest stworzona w niesamowicie przystępnej formie.

Lektura omawianej przez nas pozycji to niezwykła wędrówka po życiu człowieka, który spopularyzował sztuki walki w świecie Zachodu.

Porywająca i pełna fascynujących opisów historia życia jednego z najwybitniejszych osobistości kina akcji jest również książką, którą czyta się w zaskakująco łatwy sposób.

Przystępność ta sprawia, że wszelkie informacje płynące z kart książki są przez czytelnika wchłaniane z wielką fascynacją.

“Bruce Lee. Życie” to książka, która wydana została za sprawą nakładu wydawnictwa Znak Literanova. Całość zamyka się na niespełna 630 stronach wypełnionych historią życia legendy kung-fu.

Opisywana na łamach biografii historia dotyczy zarówno kariery aktorskiej Bruce’a Lee, a także jego relacji z rodziną, a w końcu również i śmierci legendarnej postaci.

Jeśli więc kiedykolwiek myślałeś – drogi czytelniku – że wiesz dużo o postaci Bruce’a Lee, to opisywana książka sprawi, że zmienisz zdanie.

Bruce Lee. Życie – historia życia i śmierci legendy kina

“Bruce Lee. Życie” jest niezwykle wiarygodną biografią legendarnego aktora, którego pokochaliśmy za film “Wejście Smoka”.

W książce tej mamy możliwość przyjrzeć się bliżej zakulisowemu życiu gwiazdy kina, ale również drogę, jaką Bruce Lee musiał pokonać, aby z niepozornego chłopaka stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Hollywood.

Sama książka, za której stworzenie odpowiedzialny jest Matthew Polly, to zdecydowanie dobrze skonstruowana i złożona całość. Przedstawiona przez autora historia życia Bruce’a Lee sprawia wrażenie wiarygodnej, a wszystko to okraszone jest dziesiątkami nieznanych do tej pory zdjęć.

Na pochwałę zasługuje fakt, że autor dogłębnie przestudiował życie Małego Smoka z wielką precyzją, selekcjonując perełki, które przedstawia czytelnikowi na łamach książki “Bruce Lee. Życie”.

Poświęcona życiu legendzie sztuk walki oraz kina akcji książka Bruce Lee. Życie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom zarówno postaci samego Bruce’a Lee, jak i miłośnikom sztuk walki oraz poszukiwaczom smaczków zza kulis Hollywood.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com